Завантажити прайс

Цінова політика заводу

Купити залізобетонні вироби від виробника BM BETON Ви можете за недорогою ціною. Особливості виробничого процесу з використанням потужного імпортного обладнання з автоматизованими лініями виробництва, дозування сировини, економії енергоресурсів і персоналу, вивело BM BETON в ТОР10 виробників залізобетонних виробів України з конкурентоспроможною ціновою політикою.

Для виробництва сировину закуповується тільки у виробників, без посередників. Таким чином ми робимо продукцію для Вас, дорогий замовник, ще більш доступною при збереженні високої якості!

Як отримати прайс?

Вибрати залізобетонні вироби Вам допоможе технічний каталог BM BETON. У ньому Ви знайдете: вид залізобетонного виробу потрібної конфігурації з фото демонстрацією, марку виробу в залежності від розмірів, марки бетону й основних характеристик допустимих навантажень, маси виробу та інших параметрів.

Як ми працюємо?

Прайс BM BETON, який Ви завантажите по активному посиланню вище, дозволить Вам визначитися з видом необхідного виробу.

Наші активні менеджери в телефонному та електронному режимі допоможуть Вам прорахувати суму замовлення виходячи з конкретних умов для Вас: виду, кількості виробів, уточнять варіанти правильного завантаження транспорту і терміни виконання замовлення.

Оформлення заявки та необхідних документів в електронному вигляді

Ви отримуєте рахунок для оплати Вашого замовлення. Для зручності клієнтів ми працюємо з безготівковим способом оплати.

Після надходження оплати на рахунок, менеджери BM BETON узгоджують всі виробничі моменти. Ваші вироби з документальної форми перетворюються в реальний бетонний виріб.

Менеджери BM BETON в домовлені терміни зв'язуються з замовником і доводять до відома про виконання замовлення. Ваша машинка може приїхати за замовленими залізобетонними виробами! Ми чекаємо вас!

Мапа доставки

Транспортування залізобетонних виробів «BM «BETON» виконується з високим ступенем відповідальності і професіоналізмом наших фахівців на різних етапах: завантаження різних за формою та вагою конструктивів, логістичних особливостей, вивантаження у замовника. Використання спеціалізованої техніки та спритних водіїв з багаторічним досвідом є невід'ємною частиною в процесі транспортування замовлених залізобетонних виробів.

map

Контакти

Відділ продажів:

ТОВ "Бетонярня "Будмайстер"

Адреса: м. Павлоград, Дніпропетровська обл., 51400 вул.Терьошкіна, 9/1-А.
E-mail: zakaz-1@bm-beton.com.ua

Відділ супроводу продажів:

E-mail: sales@bm-beton.com.ua

Відділ кадрів:

E-mail: hr@bm-beton.com.ua

Відділ постачання:

E-mail: supply@bm-beton.com.ua

Режим роботи:

Пн-Пт:

08:00 — 16:30

Сб-Нед:

Вихідний

На питання щодо продукції з каталогу відповідаємо за телефоном у будь-який, зручний для Вас, час!

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds

This will close in 0 seconds